WARSZTATY INSTRUKTORSKIE

Dziś – jutro – pojutrze! Program ideowy realizowany przez Szare Szeregi w czasie okupacji niemieckiej w Polsce. Choć dziś podstawową zasadą programu nie jest wychowywanie przez walkę, nadal kluczowe są braterstwo i służba. Rok 2020 z pewnością zapisze się na kartach naszej historii, choć nie toczymy walki z okupantem, toczymy ją z niewidzialnym wrogiem. Pandemia, która każdego dnia pogrąża świat na pewno pozostawi ślad w jakości pracy naszych środowisk. Już dziś pomyśl, by jutro podjąć działania, tak by pojutrze nie trzeba było odbudowywać, a jedynie nadal wspierać i motywować naszą kadrę.

Zapraszamy Was – Instruktorów- na szereg warsztatów, które zostaną
zorganizowane podczas Wielkopolskiej Letniej Akcji Szkoleniowej – wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapisz się już dziś na Zlot Drużynowych <<LINK>>

Zapisz się już dziś na Warsztaty Instruktorskie <<LINK>>