ZLOT WIELKPOLSKICH DRUŻYNOWYCH

Bycie instruktorem, a w szczególności drużynowym, to najważniejsza i najbardziej odpowiedzialna rola w ZHP. Pełnienie jej wymaga stałej motywacji do działania i poszerzania swojej wiedzy. Wielkopolska Letnia Akcja Szkoleniowa to wyjątkowa propozycja, która odpowiada na potrzeby harcerskich liderów. Jeśli jesteś drużynowym lub w najbliższym czasie nim zostaniesz, wLAS jest właśnie dla Ciebie. Podejmij wyzwanie i zostań iskrą zapalną zmiany w Twojej wspólnocie instruktorskiej. Spędź tydzień razem z pasjonatami harcerskich metodyk i specjalności oraz specjalistami w zakresie rozwoju osobistego. Razem z nami zbuduj wielkopolską pasiekę instruktorską.

Tegoroczna edycja wLASu podzielona zostanie na dwie części – Zlot Drużynowych (8-13.08.2021r.) oraz Warsztaty Instruktorskie (13-15.08.2021r.). Ta niezwykła leśna akcja szkoleniowa przyjmie formę obozów metodycznych pod namiotami, a całe wydarzenie podzielone zostanie na dni tematyczne. Jako organizatorzy pragniemy, aby zajęcia miały charakter praktyczny i były zgodne z metodą harcerską. Chcemy, aby udział w szkoleniu był dla Ciebie okazją do przeżycia niezapomnianej przygody, której elementy będziesz mógł wykorzystać w pracy wychowawczej.

Zapisz się już dziś na Zlot Drużynowych <<LINK>>

Zapisz się już dziś na Warsztaty Instruktorskie <<LINK>>